Jak se jednoduše přihlásit do dražby?

On-line dražby (nebo také elektronické dražby) jsou moderní způsob jak koupit nemovitost. Díky serveru mmdrazby.cz máte příležitost získat různé nemovitosti za zajímavé ceny, ať už ji chcete pořídit pro vlastní využití nebo jako investici pro následný pronájem či prodej. Je to jednoduché, dražit můžete začít ve 4 krocích:

ZAREGISTRUJTE SE NA SERVERU MMDRAZBY.CZ

Při registraci zvolíte, zda jste fyzická nebo právnická osoba a vyplňíte všechna povinná políčka. Dále Vám přijde do e-mailu odkaz, na který kliknete, a tím je registrace hotová. Stáváte se tzv. "ověřeným uživatelem".

Zaregistrujte se
 

ZAŠLETE DRAŽEBNÍ JISTOTU

Zasláním finančních prostředků na Váš účet na serveru mmdrazby.cz máte k dispozici kredit, který můžete využít jako dražební jistinu na libovolnou dražbu1.

 

PŘIHLAŠTE SE NA DRAŽBU

Vyberte si dražbu, které se chcete zúčastnit v sekci Připravované dražby nebo na úvodní stránce a klikněte na tlačítko Přihlásit na dražbu. Systém použije část finančních prostředů na Vašem účtu jako tzv. dražební jistinu.

 

VYDRAŽTE NEMOVITOST ONLINE

Dražba probíhá ve speciálním okně prohlížeče, do kterého vstoupíte tak, že se přihlásíte do Vašeho účtu a kliknete na tlačítko [Vstoupit do on-line dražební místnosti]. Vstoupit lze nejdříve půl hodiny před začátkem a nejpozději do oficiálního začátku dražby2.

1) Ihned po skončení dražby, pokud nemovitost nevydražíte, se blokované prostředky přesunou automaticky do tzv. volných prostředků a můžete požádat o jejich navrácení nebo je využít pro jinou dražbu.

2) Vstoupit do on-line dražební místnosti doporučujeme min. 15 min před začátkem dražby, abyste mohli v klidu vyřešit s moderátorem případné nejasnosti, problémy s připojením k internetu atd.